KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14721011
nr 1472 1011
Signerad J H Mols, Musiklektion, 1800-tal. Olja på pannå, 27x36, yttermått inklusive ram: 50x60 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 30 maj 2022
kl 19:33:23
30/5 16:36:23
2.600 kr
30/5 19:25:15
- Klassiska
30 maj
Klassiska
Läs mer om Klassiska